אודות

התחלתי את דרכי כמטפל, בשנת 2001, תקופה בה חייתי בארה"ב, בבית הספר היוקרתי של ד"ר ברברה אן ברנן, מחברת רב המכר "ידי אור" ולשעבר פיסיקאית בנאס"א. במהלך שנות הלימוד שם, נחשפתי לטכניקות רבות, חלקן אנרגטיות (הילינג וביו אנרגיה) וחלקן פסיכותרפיסטיות: שיטותיהם של ד"ר וילהלם רייך (תלמידו האקסצנטרי של פרויד), הפסיכולוגיה של הגשטלט, נתיב ההתמרה (המתפתחת מאוד בימים אילו בארץ) ו-Core Energetics. כל זאת במקביל לעיסוק ב"ידי אור".
כמו כן, עסקתי רבות בלימודים וחקר של הפילוסופיות השמאניות וצורות הטיפול שהתפתחו מתוכן: הקדשתי זמן רב למעגלי העצמה של גברים דרך שימוש בטבע כממד מפתח, עבודה בשיטת הקונסטלציה המשפחתית, טיפול בנוער במצוקה ושימוש בתורתו של ג'וזף קמפבל על מסע הגיבור – כמודל מתפתח לצורת טיפול.
שבתי לארץ בשנת 2011 ומאז הקמתי קליניקה ללימוד וטיפול בשיטת "ידי אור", כמו גם להפצת השיטות השמאניות ומסע הגיבור הנפוצים יותר בארה"ב ועדיין בחיתוליהם בארץ.
כיום אני מחלק את רוב זמני בין הקליניקה בתל אביב לקליניקה באלמגור שבצפון הכנרת ובנוסף משמש כאסיסטנט בקורס טכניקות מתקדמות לריפוי, במגמת פסיכותרפיה הוליסטית והילינג שבמכללת רידמן, תל אביב.